Ücretsiz İndir Fg-Internet Tv Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Fg-Internet Tv Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fg-Internet Tv isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım:

Üreticinin Açıklaması

FG-internet Tv ücretsiz çevrimiçi televizyon ve radyo izleme/dinleme aracıdır. Bu yazılım sayesinde tv kartına ya da radyo kartına ihtiyaç duymadan yayınları internet üzerinden izleyebilirsiniz. Programda sadece çalışan kanallar vardır, tasarım olarak ve kullanım kolaylığı açısından ön plana çıkan programda en çok izlediğiniz 10 kanalı kaydedebilme ve bu kanallara hızlı erişim verebilme, radyo dinlerken simge durumuna geçme özellikleri gibi ekstra özellikleri bulunmaktadır. Programda yayın kalitesi tamamen yayını yapan firma ile alakalıdır. İnternet hızınızın en az 256k olması tavsiye edilir.

Yeni eklenen özellikler : * Kullanıcılardan gelen isteklere göre kullanımda ufak değişiklikler yapıldı. * Yeni kanallar eklendi. * Ses ayarı tuşları eklendi. * Ses kapatma butonu eklendi. * Kullanılabilirlik arttırıldı. Programda yer alan bazı kanallar ve radyolar :

Tv Kanalları: Number one tv,SkyTürk, Stv, ATV, Show Tv ,Trt 1, Dream Tv, Teknoloji Televizyonu, Kral Tv, Kanal D, Fashion Tv, +18 kanallar ve 100’den fazla kanal Radyolar:

ShowRadyo, Alem Fm ,Best Fm ,Kent Fm, Mydonose Türkçe Radyo, S Radyo, Mydonose ,Radyo D ve diğer radyo kanalları

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver