Ücretsiz İndir Falcovis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Falcovis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Falcovis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Falcovis 5

Falcovis 5 küçük ve orta ölçekli market, mağaza, perakende satış yapan tüm işyerlerinde satış, stok takip, çek takip, müşteri takip, firma takip, vb. gibi ihtiyaçları kolay ve rahatça karşılayabilecek bir otomasyon sistemidir.Windows işletim sistemi uyumlu Falcovis 5, windows işletim sistemi ile çalışabilen tüm PC`lerde problemsiz çalışabilir. Bir ev bilgisayar kullanıcısının bile kendi başına rahatlıkla kurabileceği ve kullanabileceği Falcovis 5 sağladığı kolay kullanım konforunun yanında perakende satış yapan tüm işyerlerin ihtiyacına rahatlıkla cevap verebilecek bir yazılım olması ile de kendi dalında tek olma özelliğini göstermektedir.

Birden fazla kullanıcı eklenebilmesiKDV oranlarını, ürün birimlerini, reyon isimlerini kullanıcı tarafından tanımlanabilmesiTam fonksiyonlu yazıcıdan barkod çıktısı alınabilmesi İnternet aracılığı ile günlük Merkez Bankası serbest döviz kurlarını güncelleme modülü Günlük serbest döviz kurlarının kullanıcı tarafından güncellenebilmesi Stok girişi ve stok takibi Stoğa girilen ürünlere otomatik barkod numarası verilebilmesi Stokda azalan ürünler için uyarı verilmesi Stokdan ürün ihracı ve ihraç edilen ürünlerin listenebilmesi Günlük kasa takibi, ürün fiyat değişikliklerinin takibi, günlük ve iki tarih arası satış takibi Müşteri bilgi girişi, müşteri listesi, müşteri borç girişi ve takibi Müşterilere toplu e-mail gönderimi İrsaliye girişi ve takibi Fatura girişi ve takibi Firma bilgileri girişi ve takibi, firma borç ve alacak girişi ve takibi Gelen ve giden çeklerin bilgi girişi ve takibi Peşin, veresiye ve kredi kartlı satış modülü Ürün iade modülü Kişisel adres defteri Türkiye-KKTC telefon rehberi Döviz kur çevirici Hesap makinası Kişisel Ajanda Anlık problem bildiri ve iletişim modülü Otomatik bilgi yedekleme alması ve yedekleme uyarısı Bilgisayarınıza bağlı kamera ile işyerinizin güvenliğini takip edebilir ve bu görüntüleri Falcovis programına entegre ekran ile takip edebilirsiniz. Ve daha birçok, tüm bu özellikleri ile Falcovis 5.2 ÜCRETSİZDİR.

NOT : Kullanıcı ADI ve ŞİFRE : falcovis

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver