Ücretsiz İndir Face Smoother Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Face Smoother Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Face Smoother isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Face Smoother ile yüzünüzdeki tüm pürüzleri kaldırabilir daha güzel bir yüz görünümü sağlayabilirsiniz. Ev kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış bu program sayesinde yüzlerle program arasında boğulmaktan kurtulacaksınız. Üstelik çok iyi bilmeyide gerektirmeyen bir programdır. Kolay kullanıcı yüzü ile istediğiniz sonucu kısa zamanda alacaksınız.

Programın özellikleri bununla kalmıyor. Resimi çektikten sonra boyutunu ayarlayabilir isterseniz yönünü değiştirebilirsiniz. Parlaklık oranını az bulduğunuz resimlerin renk ayarlarını yapabilirsiniz.

Programın tam profesyonel olmadığından kaynaklanan küçük bir özelliği var yüzü düzeltirken seçme olanağı olmadığından gözlerdede aynı işlemi uyguluyor bu yüzden göz üzerlerinde bir netsizlik söz konusudur. Bu sorunda ilerde sürümler güncellenirken dikkat edilecektir diye umuyoruz.

Programın kullanımından örnekler görmek için Tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver