Ücretsiz İndir EZ Macros 5.0a Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EZ Macros 5.0a Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EZ Macros 5.0a isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı işlemlerinizi çok sıkmı yapıyor sunuz? Her zaman yaptığınız işleri programlayın, sizin için yapsın.

rnTüm sisteminizde geçerli veya sadece belirli programlarınıza özel, sayısız tuş kombinasyonları da oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız tuş kombinasyonlarını klavyedeki tuşlara atayabileceğiniz gibi mouse’a da atayabilirsiniz. Kaydedilen makrolar, hazırlarken belirlediğiniz hızdan daha hızlı veya yavaş işletilebiliyor. Makrolarınıza duraklamalar, ertelemeler, sesler, tarih/saat gibi özellikler de ekleyebilirsiniz. Programla beraber edineceğiniz, ücretsiz EZ Schedular ile programın Windows başlangıcıyla çalışmasını sağlayabileceğiniz gibi belirlediğiniz zaman çizelgesine göre de çalıştırabilirsiniz. Makrolarınızı güvenli konumda hazırladığınızda başkalarının makrolarınız üzerinde düzenleme yapmasını da engellemiş oluyorsunuz. Ayrıca programda dokümantasyona gereken önem de verilmiş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver