Ücretsiz İndir Extra Cari Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Extra Cari Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Extra Cari isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EXTRA CARİ V 1.0 programı ile cari hesaplarınızı, kasa hesaplarınızı, banka hesaplarınızı takip edebilir ve raporlarınızı alabilirsiniz.rnBorçlu cari hesaplar menüsünde müşteri hesaplarınızı takip edebilir, müşterilerinizin borçlarını taksitlendirebilir ve taksit ödeme dekontu yazdırabilirsiniz. Tüm Borçlu hesaplarınızın toplam borçlarını, toplam alacaklarını ve bakiyelerini toplu olarak rapor alabilirsiniz.rnMüşterilerinizin taksit ödemelerini toplu olarak izleyebilir, günlük olarak taksit ödemelerini raprlayabilir ve taksit ödemesi yapılmayan müşteri bilgilerine aynı rapor üzerinden ulaşbilirsiniz.rnAlacaklı cari hesaplar menüsünden firmalara olan bakiyelerinizi takip edebilir, firmalara olan bakiyelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Tüm Firma hesaplarınızın toplam borçlarını, toplam alacaklarını ve bakiyelerini toplu olarak rapor alabilirsiniz.rnFirmalara olan vadeli borçlarınızı günlük olarak raprlayabilir ve günlük olarak ne kadar ödeme yapılması gerektiğini izleyebilirsiniz.rnrnCari hareketler üzerinde yapmış olduğunuz hareketler kasa veya banka hareket kayıtlarına otomatik olarak işlenir. Bu sayede kasa ve banka hareketlerinizi kayıt altında tutabilir ve takip edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver