Ücretsiz İndir Evrak Takip Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Evrak Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Evrak Takip Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden:Genellikle resmi dairelere yönelik olarak hazırlanan EVRAK TAKİP PROGRAMI, kullanıcıların evrak bilgilerini yıl yıl tutabilecekleri bir programdır.
rnPROGRAMA GİRİŞ
rnEvrak Takip Programının yetkisi olmayan kişiler tarafından kullanımını önlemek amacıyla şifrelendirme yapısı konulmuştur.rnSistem sorumlusu tarafından, birden fazla ve birbirinden bağımsız kullanıcı tanımlama imkanı vardır.rnBu özellik sayesinde her yılın evraklarını ayrı ayrı kullanıcılar açarak tutabilirsiniz.
rnrnProgramın İşleyişi
rnEvrak girişi ekranında birime gelen evrakların kayıt işlemi, kaydı yapılan evrakların birim içi personele veya kuruma havalesi yapılır.
rnEvrak çıkışında ise evrak girişinde olduğu gibi evraka ait bilgilerin ve gönderileceği kurumun kaydı yapılır. Çıkan evrakın kaydı sırasında giren evrak kaydıyla ilişkilendirilir.rnKaydı yapılan her evrak otomatik olarak numaralandırılır ve kullanıcılar tarafından aynı anda evrak hareketleri görülebilir.rnEvrak giriş, evrak çıkış, kapanan-kapanmayan, evrak filtreleme bölümleriyle istenilen kısıtlamalara göre detaylı raporlama ve excele aktarabilme imkanı sunar.
rnrnProgram Akışı
rnEvrak GirişrnEvrak Giriş, Arama, Düzeltme, SilmernEvrak ÇıkışrnEvrak Çıkış, Arama, Düzeltme, SilmernrnSabitler
rnProgram içinde kullanılan aynı tür bilgileri tanımlayabilme ve program içinde bu bilgileri kullanabilme imkanı sağlar
rnrnRaporlar
rnEvrak Giriş RaporurnEvrak Çıkış RaporurnKapanan-Kapanmayan Evrak Raporu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver