Ücretsiz İndir EvilLyrics Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EvilLyrics Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EvilLyrics isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Medya oynatıcınızda çalan şarkının sözlerini otomatik olarak bularak saniyeler içinde sizlere getiren EvilLyrics ücretsiz, kurulumu basit ve küçük bir program. Şarkılara eşlik etmeyi seven kullanıcılar için şarkı sözlerini direk kendi penceresinde gözler önüne getiren EvilLyrics aynı zamanda karaoke bilgisi bulduğu şarkılarda anlık şarkı sözlerini işaretleyerek sizlere müthiş bir kolaylık sağlıyor. İsterseniz gerekli ayarları yaptıktan sonra şarkınızı söylerken kayıtta edebildiğini bu boyundan büyük yazılım birden fazla web veritabanında arama yapabiliyor.

EvilLyrics yaklaşık 15,000,000 şarkı sözünü arayabiliyor, karaoke özelliğinde isterseniz kendiniz zamanlama noktalarını ayarlayabiliyor veya düzenliyebiliyorsunuz. İnternet bağlantınızın kesilmesi durumlarına karşılık çevirim dışı görüntüleme yapabilmek için şarkı sözlerini depolayan program, isterseniz şarkı sözlerini desteklediği dillerde çevirebiliyor.

Gitar çalan müzik severler için sevdikleri popüler şarkıların gitar tablarını ve akorlarınıda arayabildiğiniz bu küçük 800kb’lık program hiçbir spyware veya adware gibi kötü niyetli yazılım içermez.

EvilLyrics’in Desteklediği Medya Oynatıcıları :

Winamp, WMP 9, iTunes, MusicMatch, Foobar, MediaMonkey, Real Player, QCD, Y!Music, XMPlay, AlbumPlayer

Şuanki Versiyon: 0.1.9 Final

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver