Ücretsiz İndir Etüt Takip Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Etüt Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Etüt Takip Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etüt Takip Programı, hızlı ve pratik bir şekilde etütler oluşturup bu etütün detaylı raporlarını tutabilmeniz amacıyla oluşturulmuş, kullanımı son derece kolay bir programdır.

Özellikle bazı dönemlerde öğrenciler tarafından belirli konulara yığılmalar olduğunu eğitimciler sık sık yaşamaktadır. Bu durumda hemen belirtilen konu ile ilgili bir etüt açabilir ve öğrencileri bu etüte kaydedebilirsiniz. Üstelik çok üstün bir çaba göstermeden hazırladığınız etütler ile ilgili detaylı raporlar program tarafından anında oluşturulabilmektedir.

Genel Özellikleri:

İstediğiniz gün ve saatte etüt açabilir ve istediğiniz öğrencileri bu etüte ekleyebilirOluşturduğunuz etütlere dair öğretmen ve öğrenci bazlı, ayrıntılı raporlar oluşturabilirToplam etüt saatlerini karşılaştırabilirÖğrenci velisine öğrenciye ait işlenen etütler hakkında ayrıntılı bir döküm sunabilirsiniz.

Programda yetkisiz kişilerin erişimini engellemek için şifre özelliği mevcuttur. Programı bilgisayarınıza kurduğunuzda sizden şifre isteyecektir. Şifre, programla birlikte yüklenen not defterindedir. Daha sonra kendinize özel şifre belirleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver