Ücretsiz İndir Epiri Professional Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Epiri Professional Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Epiri Professional isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Tek tıkla bilgiye ulaşan Sözlük sistemdir.165 Dilde Sözlük, Ansiklopedik bilgi, Terim açıklamaları oluşturulabilir.İnternetteki ve Kullandığınız programlardaki kelimeleri anlamanıza yardımcı olacak ve işinize hız katacaktır .Yabancı Haber sitelerinden, Ekonomi, Kültür, Güncel konulara birçok kelime bulunmaktadır.

Epiri Professional Kelime Deyim ve Terimler Epiri Professional da Türkçe ingilizce – ingilizce Türkçe, 200.000 kadar kelime bulunmaktadır.Epiri Professional programını alanlar Horizon Yazılımın oluşturduğu diğer sözlükleride ücretsiz edinebilirler.Epiri Professional ile internette herhangi bir dildeki internet sayfasını anlamanıza yardımcı kelimler bulunmaktadır.Epiri Professional bilgisayar programlarının temel kullanım kelimelerini bulabilirsiniz.Yabancı dillerdeki Grafik, Video, Ses, Resim, Ticari programların kullanımındaki kelimeleri içeririr.İnternet te girilen alışveriş sistemlerinden, forum sistemlerine kelimelerin anlamlarını bulabilirsiniz.

Epiri Professional Çok dilde bir dünya. Epiri Professional da İnternet teki birçok kelime ve terimi anlayacaksınız.Epiri Professional, Bilgiye giden en hızlı yol .Epiri Professional ile birlikte artık Herkes ; Sözlük, Ansiklopedi, Almanak, Elektronik Katalog , Günlük , Bilimsel Çalışma.. oluşturabilir.İster kendiniz kullanırsınız , İsterseniz dünyaya dağıtırsınız.

İşlem yapabileceğiniz sözlükler;Türkçe-Almanca-TürkçeTürkçe DancaTürkçe FinceTürkçe-Fransızca-TürkçeTürkçe-Hollandaca-TürkçeTürkçe-İngilizce-TürkçeTürkçe-İspanyolca-TürkçeTürkçe İsveççeTürkçe-İtalyanca-TürkçeTürkçe NorveççeTürkçe-Portekizce-TürkçeEnglish-Dutch-EnglishEnglish-French-EnglishEnglish-German-EnglishEnglish-Italian-EnglishEnglish-Portuguese-EnglishEnglish-Spanish-EnglishEnglish Swedish 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver