Ücretsiz İndir Epiri Editör Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Epiri Editör Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Epiri Editör isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Epiri Editor

Epiri Editörün yapısı nedir ? Epiri Editör normal bir metin editöründen farklı olarak veritabanlarına ( SQL ) bilgi yazar Kullanıbildiği veritabanları ile Milyonlarca sayfadan oluşan ansiklopedik bilgileri rahatlıkla oluşturabilirsiniz GigaByte türünden bilgiyi rahatlıkla tutabilir. Epiri Editör ile neler yapabiliriz? Çokdilde sözlükler oluşturabiliriz. Ansiklopedi ve Terim bilgileri hazırlayabiliriz. Sektörel İşletme bilgi bankaları oluşturabiliriz. ( Firma Bilgileri, Müşteri Bilgileri, Ürün ve Hizmet bilgileri, Ürün ve Hizmetlerle ilgili teknik destek dökümanları, Satış ve Tanıtım dökümanları vs) Elektronik Almanak Elektronik Kitap. Sektörel Dökümantasyonlar.

Epiri Editör Bölümleri Tasarım Bölümü Kod Bölümü Ön izleme Bölümü

Tasarım Bölümü Özellikleri; 1-Biçimlendirme 2-Resimler 3-Videolar 4-Ses dosyaları 5-Kontroller 6-Tablolar 7-Başlıklar ve İşaretlemeler 8-Stiller 9-Çoklu Dil Desteği 10-Açıklamalı Metin 11-Dışarıdan Bilgi alma ve Dışarıya Bilgi Gönderme 12-Düzenleme 13-Yazdırma Seçenekleri 14-Heceleme

Kod Bölümü Özellikleri 1-Kod Desteği ( Horizon Script Dili Desteği ) 2-Kod renklendirme 3-Otomatik Kod tamamlama

Önizleme 1-Önizleme incelem

Epiri Editörün İşletmelerde kullanılması . Ürün ve Hizmet tanıtımlarınızı ( Elektronik Kataloglar ) Ürün kullanım kılavuzlarınızı ve adım adım anlatımlarını. Çok kalem ürünü bulunan firmaların ürünlerle ilgili teknik dökümantasyonlarının hazırlanıp bunların kullanım amaçları ve yerlerine göre doğru kullanılmalarının sağlanmasını sağlayan kılavuzları Bakım onarım aşamaları kılavuzları ( Resimli Anlatımlı ) Firma ; Müşteri Bilgileri , Çalışan bilgilerini , Ürün Hizmet bilgilerini hazırlayabilir hızla bilgiye ulaşabilirsiniz. Teknik Sorunlar ve Çözüm kılazuzları gibi birçok Dijital yayın hazırlayabilir ve bunları dağıtabilirsiniz.
Epiri Editörün eğitim kurumlarında kullanılması Eğitimsel kaynakların oluşturulmasında size güçlü destek sağlar . 2-10 GB veri kullanabilme kapasitesi ile milyonlarca sayfalık verileri tutabilir , güncelleyebilir ve hızlı düzenleyebilirsiniz. Bilimsel araştırmaların takibinde analiz sonuç bazlı testleri vb bilgileri girebilir sonra bunları takım çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.
Epiri Editörün Kişisel olarak kullanılması Epiri Editör ile kişisel hertürde Sözlük, Ansiklopedik bilgi, Kitap ( Hikaye , Şiir, Fıkra , Makale, Yemek tarifleri , Tatlı tarifleri …) yazabilir bunları. Kendi başınıza sevdiklerinizle paylaşabilir. Kendi başınıza dağıtabilir. Horizon yazılımla paylaşarak Tüm dünyaya dağıtabilirsiniz. Epiriyi adres defteri şeklinde kullanabilir Kişilerin ve Kurumların adres telefon defterlerini ekleyebilir , internet sitelerine link verebilir mail bilgilerini saklayabilirsiniz.

Epiri Editörün Güvenlik amacıyla kullanılması İstenilen bilgiler şifrelenebilir yada erişim yetkilendirilebilir. Şifrelemede 128-1024 bit şifreleme sistemleri ile yüksek düzeyde şifreleme sağlar. Gizlilik gerektiren bilgilerde ve Başkalarının erişmesini istemediğiniz bilgileri bu alanlarda koruyabilirsiniz . Epiri Güvenlik sistemi daha sonra dağıtılacaktır.

Sistem Gereksinimleri
Epiri Editör Sistem Gereksinimleri;

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver