Ücretsiz İndir Enemy Territory: Quake Wars Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Enemy Territory: Quake Wars Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Enemy Territory: Quake Wars Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Enemy Territory: Quake Wars oyununda istilaya gelen uzaylılar’a karşı dünya ordusunun destansı savaşını stratejik bir şekilde devam ettiriyorsunuz. Oyunda savaştıkça kalıcı karakter terfileriyle gelişmiş askerlere, gündüz ve gece savaş görevleriyle zorlu görevler gerçekleştirirken dünya üzerindeki en güçlü silahlar ve araçlarla amansız bir savaşın içinde dünyayı kurtarmak için kan döküceksiniz.

İstilanın başlamasıyla birlikte savaşıcağınız tarafı seçerken eşsiz 5 sınıftan birini seçerken isterseniz EDF (Dünya Savunma Kuvvetleri) ile insanlara katılabilir yada barbar Strogg ordularıyla kendinizi uzaylı ilan edebilirsiniz. Her sınıfta o sınıfa ait özel silahlar ve combat donanımları bulabileceksiniz.

Size sunduğumuz bu demo versiyonunda en son sürümü ile Valley bölümünü oynayabileceksiniz. Demo sürüm hem single player olarak hemde multiplayer olarak destek vererek oyunu isterseniz çoklu şekilde denemenizede olanak tanıyor.

Uyarı: Oyun’un dosya boyutu yüksektir. İndirme işlemi uzun sürebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver