Ücretsiz İndir En iyi 10 Firefox Eklentisi (Paket – 02) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

En iyi 10 Firefox Eklentisi (Paket – 02) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda En iyi 10 Firefox Eklentisi (Paket – 02) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


CalculatorBu hesap makinası eklenti sayesinde Firefox üzerinde birçok hesaplama işlemlerini yapabilirsiniz.
Customize GoogleCustomizeGoogle, Google arama sonuçlarına özel bilgi ekleyerek (Yahoo, Ask Jeeves, MSN vs. bağlantıları) ve istenmeyen bilgileri silerek (reklamlar ve spam) geliştirilebilen Firefox eklentisidir. Tüm seçenekler isteğe bağlı olarak ayarlanabilir.
Download StatusbarEklentinin yaptığı iş, durum çubuğuna bir simge yerleştirmek. Bu simge sayesindeindirdiğiniz dosyaları kolaylıkla yönetebilirsiniz. Dosyaların indirme hızı,kalan süre,antı-virüs taraması(Windows için) gibi özellikleri ve daha fazlasına sahip.
FireFTPFirefox için bir FTP istemcisi.FTP sunucularını bu eklenti sayesinde kolayca bağlanabilir, dosya indirebilir veya dosya gönderebilirsiniz.
Gmail ManagerBu eklenti sayesinde, birden fazla gmail hesabınızı kontrol altında tutabilirsiniz.
Gmail NotifierBu eklenti sayesinde Gmail hesabınızı Firefox ve Mozilla Suite altından gözetebilirsiniz. Eklenti size yeni gelen mesajları otomatik olarak bildiriyor. Bunun haricinde alan bilgileri, okunmamış mesaj sayısı gibi ek bilgiler de mevcut. Durum çubuğundaki simgeye tıklayınca da, sizi gmail hesabınıza yöneltiyor.
Gmail SpaceBu eklenti sayesinde, Gmail hesabınızı veri depolama olarak kullanabilirsiniz.Windos işletim sistemindeki “Gmail Drive” misali.Gmail hesabınızda FTP yazılımındaki gibi, yükleme ve indirme işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.
Lapis Online RadioBu eklenti sayesinde bazı Türk Radyo ve TV kanallarını Firefox üzerinden çalabilir veya izleyebilirsiniz. Eklentiyi kurduktan Araçlar-> Lapis Online Radio yolunu takip ederek, kenar çubuğunda, yeni bir sekmede veya ayrı bir pencerede açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu 1.5 sürümde, Lapis Online Radio eklentisi tamamen Eclipse ile baştan yazıldı. İlk sürümü sadece kenar çubuğu üzerinden çalışıyordu. Bu sürümde ayrı bir pencerede ve yeni bir sekmede açılma desteği verildi. Ayrıca bir ikon olarak simge çubuğuna koymanızda mümkün. Linux altında kullanabilmek için Mplayer ve mplayer plugins kurulu olması gerekmektedir. Aşağıdaki adresde kurulum ile ilgili detaylı bilgiler mevcut:
Lapis Kelime Çeviriciİngilizce, Almanca ve Türkçe olarak kelimeleri çevirebilirsiniz. Son sürümde Türk Dil Kurumunda arama yapacak kodlar ilave edilmiştir. Kullanımı oldukca kolay: * Fare ile ilk önce tercüme edilecek kelimeyi seçin. * Sonra fare ile sağ tıklayarak açılan menüden yapmak istediğiniz işlemi seçin.
Yahoo Mail NotifierBu eklenti sayesinde Yahoo hesabınızı Firefox ve Mozilla Suite altından gözetebilirsiniz. Eklenti size yeni gelen mesajları otomatik olarak bildiriyor. Bunun haricinde alan bilgileri, okunmamış mesaj sayısı gibi ek bilgiler de mevcut. Durum çubuğundaki simgeye tıklayınca da, sizi yahoo hesabınıza yöneltiyor.

Paketi açabilmeniz için Winrar programına ihtiyacınız vardır. Winrar‘ ı indirmek için tıklayın…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver