Ücretsiz İndir Elron ProOfis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Elron ProOfis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Elron ProOfis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ProOfis mağaza-market satış takip programın özellikleri:Aboneye kod numarası, adı, soyadı, telefon numarası, mahalle ve ek bilgi başlığı ile ulaşabilirsiniz. Kelime hatırlatma özelliği sayesinde, bir kez kaydettiğiniz isim, soyadı, mahalle, sokak, cadde vb. bilgileri her defasında yeniden girmenize gerek yoktur. Arayan Numarayı Gösterme özelliği “Clip” ile her aboneyi ayrı ayrı tanır. Böylelikle henüz telefon çalarken arayan aboneye ait tüm bilgilere ulaşılmasını sağlar.Nakit, kredi kartı ya da veresiye satış yapabilir bunlarla ilgili raporları abone bazında izleyebilirsiniz.Ürün satış ekranında satış gerçekleştirilen abonenin varsa bakiye miktarını da görürsünüz.Tarih hatırlatma özelliği ile hiçbir siparişi unutmazsınız. Abonelerinize tek tek ya da toplu SMS gönderebilirsiniz. Masraf ve Personel ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Günlük, aylık ve yıllık bazda kar, masraf analizi yapabilirsiniz. Banka ve Çek işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Satıcı firma kayıtlarını ve hareket detaylarını tek ekran üzerinden izleyebilir, çıktısını alabilirsiniz. Fatura ve irsaliye kesebilir, tahsilât fişi düzenleyebilir, bunlarla ilgili kendi şablonunuza göre tasarım gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri kaydında, müşterilerinizi şahıs ve kurumsal müşterisi diye ayırabilir, müşteri grupları tanımlayabilirsiniz. Günlük, aylık ya da yıllık olarak cari nizi tek ekranda izleyebilir, günlük kasa durumunuzu anında görebilirsiniz. Güçlü bir veresiye takip sistemini bünyesinde barındırmaktadır. Veresiyelerinizin daha rahat takibi için 6 değişik raporlama yapabilirsiniz Alış-Veriş Veresiye Raporu ile veresiye hareketlerini, borcunu ödemeyen müşterileri, ödeme günü belirtilen müşterilerinizi takip edebilirsiniz. Ürün satışında, müşterilerinize taksitli satış yapabilir ve bu taksitlerin ödeme vadelerini takip edebilirsiniz. Stok menüsünde ürün işlemleri seçeneğinde, stok girişi yaparken adet, kg, litre, metre birimlerine göre sınıflandırıp stoklarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Stok menüsünde, tekstil sektörüne özel stok kaydı yaparken renk ve ölçüt belirleme seçeneği kullanılarak yapılan stok kayıtlarının alt grupları oluşturulabilir. Programda personel tanımlanması yapılarak, satışı gerçekleştiren personelin yaptığı satışlar izlenerek satış ekibinin performans değerlendirmesi izlenebilir. Farklı kullanıcılara farklı yetkiler tanımlayabilirsiniz. Personelinizin bu yetkiler dahilinde programı kullanması sağlanabilir. Gelen tüm aramaların kayıtlarını tutabilirsiniz .

DEMO PROGRAM BİLGİLERİ:

Kullanıcı Adı:admin

Şifre:1

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver