Ücretsiz İndir Elecard MPEG Player 4.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Elecard MPEG Player 4.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Elecard MPEG Player 4.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Elecard MPEG Player DirectShow® uyumlu, yüksek çözünürlük ve tam kalite decoding MPEG1 MPEG2 MPEG4 SP/ASP H.264/AVC* ve 3GP dosyalarına destek veren bir oynatıcıdır. Kendi decoderı ile CPU kullanımını en aza indiren mpeg playerlardan biridir. Düşük düzeyde donanım kullanımı için Elecard MPEG Player güzel bir seçim. Birçok media formatınıda destekleyen oynatıcının desteklediği formatlar AVI, WAV, MP3, MOV ve evine HD DVD kalitesi getirebilmiş kişiler için bu uyumuylada çok artısı olan bir oynatıcı.

Elecard MPEG2 Video Decoder içindeki DXVA desteği çok iyi derecede bir CPU kullanımı azalmasına neden oluyor ve sisteminizin daha iyi performans kazanmasını sağlıyor.

Standard Özellikler  

Gerçek görüntü oranı gösterirTam Ekran moduVideo frame yakalama (pixel-by-pixel, aspect ratio veya kullanıcı tanımlı) ve bmp/jpeg/gif formatında saklıyabilmeDirectShow ve ActiveMovie uyumluAudio MPEG-1 Layer (I, II, III)Play list fonksiyonuSes KontrolüÇok Örnekler – bir veya daha fazla oynatıcı örneği kullanmanızı sağlarYUV overlay desteği veren video kartlarıyla uyumluHerzaman üstte seçeneğiyle – diğer windows pencerelerinin üstünde yeralmaÇok bilinen ve kullanınan multimedia dosya formatlarını oynatma: AVI,WAV,MP3,MOV

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver