Ücretsiz İndir EkinSis Hide Folder v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EkinSis Hide Folder v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EkinSis Hide Folder v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın dosya ve klasörlerini gizleyerek koruyan bir bilgisayar güvenlik yazılımıdır.

Özellikleri: 

Gizleme ve koruma işlemlerini kernel seviyesinde gerçekleştirir. Güvenlik NTFS sürücüler için sağlanan güvenlik sistemine dayalı olarak çalışmaz. Dosya ve klasörler gizlendikten sonra, DOS komut satırı da dahil olmak üzere diğer kullanıcılar için görünmez duruma gelir. Güvenli kipte açılan bilgisayarlarda da koruma işlemi devam eder. Yetkisiz kullanıcılar koruma altındaki dosya ve klasörlere erişemez. Bilerek ya da bilmeyerek kimse verilerinize giriş yapamaz. Program parola korumalı olduğundan, yetkisiz kullanıcılar programa giriş yapamaz. Programı sürekli olarak çalıştırmanıza gerek yoktur. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra, güvenli bir şekilde çıkış yapabilirsiniz. Program çalışmasa bile dosya ve klasörlerinizin korunması devam eder. Program içindeki Windows Gezginine benzer arayüzü kullanarak, basit bir sürükle bırak işlemi ile bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri gizleyebilirsiniz. Aynı işlemin tersini uygulayarak görünür hale getirebilirsiniz Windows Gezgini sağ fare menüsü ile programın dışından da bir dosya veya klasör gizleyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda program çalışmıyorsa otomatik olarak çalışır ve parolayı girdiğinizde istenen koruma işlemini gerçekleştirir. Programı normal yollardan kaldıramazsınız. Bunun için, parola ile programa giriş yapmanız ve bu işlemi programın içindeki butonu kullanarak gerçekleştirmeniz gerekir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver