Ücretsiz İndir EkinSis Exe Protector v1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EkinSis Exe Protector v1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EkinSis Exe Protector v1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EkinSis Exe Protector .exe dosyaları yetkisiz kullanıcılara karşı parolalı olarak korumaya yarayan bir bilgisayar güvenlik yazılımıdır. Korunan uygulamayı çalıştırmak için doğru parolanın girilmesi gerekir.

Özellikleri:

Bilgisayarı farklı bir işletim sistemi başlatma CD’si ile açmak veya korunan dosyayı başka bir bilgisayara kopyalamak koruma işlemini ortadan kaldıramaz. Uygulama dosyası korumaya alındıktan sonra korumayı kaldırmak için dosyayı kopyalamak, yeniden adlandırmak veya taşımak sonuçsuz kalır. Güvenli kipte açılan bilgisayarlarda da koruma işlemi devam eder. Yetkisiz kullanıcılar koruma altındaki dosya ve klasörlere erişemez. Programı sürekli olarak çalıştırmanıza gerek yoktur. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra, güvenli bir şekilde çıkış yapabilirsiniz. Program çalışmasa bile dosya ve klasörlerinizin korunması devam eder. Program içindeki Windows Gezginine benzer arayüzü kullanarak, bilgisayarınızdaki dosyaları koruma altına alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver