Ücretsiz İndir Echoes Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Echoes Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Echoes Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Echoes 10 level’dan oluşan bir uzay oyunu. Her levelda yeni bir düşman ile karşılaşıyorsunuz. Mini asteroid, small asteroid, large asteroid, XXL asteroid, comet, meteor storm, asteroid belt, planet, black hole & güneş. Bu düşmanların her birinin farklı güçleri ve farklı yazıf noktaları var. Gerekli stratejiyi belirtleyip düşmanlarınızı yenmeniz gerekiyor.

Oyunda düşman tarafından vurulduğunuzda enerji kaybediyorsunuz. Kalan enerjinizi ekran üzerinde görebiliyorsunuz fakat aynı zamanda sizin etrafınızı çevreleyen halkada sizlere enerji durumunuzu gösteriyor. Bu büyük yeşil halka küçük kırmızı bir hal alıyor enerjiniz düştükçe.

3 tane farklı bonus (powerup) alabiliyorsunuz. Random olarak çıkan bu poweruplar ile silahınızı geliştirebiliyor, enerjinizi arttırabiliyor veya koruma kalkanı alabiliyorsunuz.

Versiyon 1.01 Echoes oyunun ilk genel yayını.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver