Ücretsiz İndir EasyStation 4.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EasyStation 4.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EasyStation 4.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Playstation Cafe Otomasyonu sayesinde bilgisayar programı vasıtasıyla TV ile Playstation arasınaki görüntüyü kablosuz veya kablolu olarak açıp kapatabileceksiniz.

Bu otomasyon sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız.Bilgisayar programı cihazlarınınızın nekadar çalıştığını, nekadar kazandıgını gunluk,haftalık,aylık olarak saklamaktadır . İster sınırsız ister sınırlı ( süreli ) hesap açabilirsiniz.

Sistem bir bilgisayar programı ve elektronik aparatlardan olusur. Elektronik aparatlar TV ile playstation arasına takılır.Yani playstationların içini açmak söz konusu degildir.Sistem tamamiyle tak çalıştır özelliğindedir.Kafenizde hiç bir şekilde ağ kurmanıza gerek yoktur.Sistem cok portatif ve pratiktir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver