Ücretsiz İndir EasyCafe Server v2.2.14 Guncellme Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EasyCafe Server v2.2.14 Guncellme Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EasyCafe Server v2.2.14 Guncellme isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tinasoft EasyCafe Server İnternet Cafelerde Ağ Yönetimi Ve Bilgisayar Kontrolu İçin Super Bir ProgramBu Guncelleme İle EasyCafe Serverinizi Guncel Hale Getirebilirisniz… Diğer Bilgiler….  EasyCafe v2.2.14 Guncelleme 1STE Version (1,65 MB EasySMS+EasyWall) (Türkçe Tam Sürüm – Win95/98/Me/2000/XP (Ücretsiz) )   PASSWORDS (Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Okuyunuz.) EasyCafe ‘nin Default şifreleri şunlardır;EasyCafe Server ilk Açılış Password = EASYCAFE (Büyük Küçük Harf Duyarlıdır)(Daha sonra sistem parametreleri kısmından server admin şifresi değiştirilebilecektir.)EasyCafe Client Default Kullanıcı Adı = TINASOFTEasyCafe Client Default Kullanıcı Şifresi = EASYCAFE(Büyük/Küçük Harf Duyarlıdır. Lütfen Dikkat Ediniz.)(Daha sonra server uygulamasından client şifre değişimi bölümünden client admin şifreleri toplu olarak değiştirilebilmektedir.) 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver