Ücretsiz İndir Easy Screen Recorder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Easy Screen Recorder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Easy Screen Recorder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Easy Screen Recorder ekran aktivitelerini AVI video dosyaları olarak kaydetmenizi sağlayan güçlü bir ekran kayıt yazılımı. Bu kullanışlı program ile kendi demo videolarınızı yarata bilir ve PC’nizin masaüstünde olup biteni kaydedebilirsiniz.

İsterseniz ekranın tamamını, bir pencereyi, belirlenmiş bir bölgeyi veya herhangi bir alanı bu yazılım ile kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda mikrofon, giriş(line-in) veya hoparlör gibi herhangi bir kaynaktan ses kaydıda yapabilirsiniz. Video ve ses codeclerini ve kalitesinide siz seçebiliyorsunuz. Easy Screen Recorder aynı zamanda birçok gelişmiş video düzenleme özelliği de sizlere sunuyor. Mouse işaretleri, tuşlama, renkli daireler, ses efektleri gibi bir çok eklenti ile demolarınızı benzersiz bir hale getirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver