Ücretsiz İndir EagleGlance Kimlik Bildirim Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

EagleGlance Kimlik Bildirim Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EagleGlance Kimlik Bildirim Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EagleGlance Kimlik Bildirim Programı; Emniyet Teşkilatının konaklama yerlerinden (Otel, Motel, Hastane, Yurt) istemiş olduğu günlük konaklayan kişi(ler)in kimlik bilgileri, emniyetin istediği özel XML şablonlu dosya formatında hazırlayıp AKBS programının istediği şekle getirerek hatasız olarak gönderilmesini sağlar.

GİYKİMBİL (Geçici ikamet yerleri kimlik bildirme) Projesi Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından, 30 yatak ve üstü tüm konaklama birimlerinde konaklayanların kimlik bilgilerinin, konaklama tesislerince EGM’nin sistemine sanal ortamda bildirilmesi amacına dayanmaktadır.

EagleGlance Kimlik Bildirim Programı GİYİMBİL projesi ile tam entegrasyon sağlayarak size sorun çıkartmadan otelinizde konaklayanların listesi oluşturur, otomatik arsivleme ve yedekleme özellikleri mevcuttur.

 

Geçici ikamet yerleri kapsamındaki işletmelerin edinmeleri gereken ve ilgili kanunun tüm gereksinimlerini karşılayacak otomasyon programıdır. Windows ortamında Kimlik ve Arşiv takibi, Polis Raporu, Black List, VIP List ve ihtiyacınız olan diğer veriler bulunmaktadır.

Programın Özelikleri ve İşlevi

Kimlik KaydıKara Liste VIP Liste Takvim Tc Kimlik Numarası Sorgulama(Otamatik Programa getirilmesi) Önemli Telefonlar Arşiv (tekrar gelen müşteriyi tanıma) Yedekleme Otelde konaklamaya devam eden müşterilerin kimlik bilgilerini hergün tekrardan girmeye, düzenlemeye gerek yoktur. Zira program, müşteriler otelden ayrılana kadar her gün yaratılan XML dosyasına, mevcut kimlik bilgilerini otomatik olarak ilave eder. Kurulumu ve kullanımı gayet basittir. Daha önce bilgisayar kullanmamış kişiler bile programa kolayca adapte olabilir. EagleGlance kimlik bildirim programı kimlik girişlerindeki kontrolleri sayesinde emniyete aktarılacak dosyanın hatasız gönderilmesini sağlar. Veri Gönderme programı ile tam entegrasyon XML Veri değişim formatı desteği Telefon ile sınırsız Teknik Destek Eğitim Desteği Programın Gereksinimleri Tüm Windows Platformları/Unix(Boys)64 MB Ram10 MB Boş AlanP2 333 İşlemci veya eş değer başka işlemci

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver