Ücretsiz İndir E-teklif Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

E-teklif Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda E-teklif isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Üreticinin Açıklaması:

e-teklif ne iş yapar?4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatına göre ihale edilen yapım ve hizmet alımı ihalelerine katılacak yüklenici firmalar için, teklif dosyası hazırlar. e-teklif kimler içindir?4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamında ihale edilen, yapım ve hizmet işlerine teklif dosyası hazırlayan yükleniciler içindir.

e-teklif’in birkaç özelliği kısaca nasıl anlatılabilir?
Hatasız Teklif Dosyaları e-teklif, ihalelere katılan yüklenicilerin teklif dosyalarını, ilgili mevzuata uygun olarak hazırlamasına yardım eder. Bu amaçla gerekli hesaplamaları, güncellemeleri ve belge kontrollerini yapar. Yazdırılacak belgeleri ilgili mevzuat ve standart formlara uygun olarak hazırlar.
Firma Bilgileri Firmanın teklif dosyası hazırlarken sıkça kullandığı bilgiler, (Firma Bankaları, Firma Ortakları, Yapı Araçları, İş Deneyimleri, Anahtar Personel, Teknik Personel, Ciro) programa girilebilir. İstendiğinde bu bilgilerde ekleme, çıkarma ve değişiklik yapılabilir.
İhale İlanları İhale ilanlarına ilişkin bilgiler programa girilir. Erken uyarı sistemi, yaklaşan ihaleleri kullanıcıya hatırlatılır.
Güncelleme Programın güncel sürümü, standart formlar, DİE endeksleri… internet üzerinden anında yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.
Uzmanlardan Destek Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz oska.com.tr ‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver