Ücretsiz İndir e-kikNet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

e-kikNet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda e-kikNet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oska Yazılım tarafından geliştirilen program, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve ilgili mevzuatı ile Kamu İhale Kurumu tebliğlerine göre ihale sürecindeki tüm işlemleri hızlı ve hatasız yapmaya yardımcı oluyor. Yüzlerce idare tarafından tercih edilen yazılım; yaklaşık maliyetin belirlenmesi, ihale onayının alınması, ihale ilanının hazırlanması, ihale dokümanının hazırlanması, komisyonun oluşturulması, ihale dokümanının satın alınması, teklif zarflarının teslim edilmesi, zarfların komisyona teslimi, teklif zarflarının incelenmesi, belgelerin kontrolü, tekliflerin değerlendirilmesi, ihale komisyonunun kararı, komisyon kararının onaylanması, kesinleşen ihale kararının isteklilere bildirilmesi, sözleşmeye davetin gönderilmesi, sözleşmenin imzalanması ve ihale sonucunun ilanı gibi aşamalardan oluşuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver