Ücretsiz İndir E.B.S. Kurs Asistan (Dersane Otomasyonu) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

E.B.S. Kurs Asistan (Dersane Otomasyonu) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda E.B.S. Kurs Asistan (Dersane Otomasyonu) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurs Asistan programı, yabancı dil kursu ve benzeri eğitim kurumlarında öğrencilerle ilgili işlemleri takip etmek üzere hazırlanmış bir programdır. Programda Öğrenci bilgileri takibi, Çek, Senet, Kredi Kartı, Kasa, Görüşmeler, Fatura, Sözleşme bölümleri bulunmaktadır. Program genel olarak yabancı dil dersaneleri için hazırlanmıştır ama diğer dersanelerde öğrenci bilgileri takibi ve öğrencilerin ödemelerinin takibi amacıyla kullanabilirler.

Sektördeki benzer programlarla kıyaslandığında, özellikle öğrenci ödemelerinin takibi konusundaki iddiasıyla öne çıkmaktadır. Ödemelerin takibi hassas bir konudur ve gerektiğinde en yetkili kullanıcıya bile sınırlama getirmektedir.

Yedi yılı aşan bir süredir kullanılmakta olan bu programın halen devam eden geliştirme planları ve çalışmaları arasında kitap stok takibi, öğrenci devamsızlıklarının takibi, öğrenci performans değerlendirmesi, internet üzerinden şubeler arası data transferi gibi konular yer almaktadır. Şu anda KursAsistan programını kullanan eğitim kurumları:-DIALOGUE Yabancı Dil Kursları _ İstanbul (3 şube) -DISCOVER Yabancı Dil Kursları _ İstanbul (1 şube) -KAV Yabancı Dil Kursları _ İstanbul (1 şube) -KAMPÜS Eğitim Kurumları _ İstanbul (2 şube)

NOT: Programın tüm fonksiyonlarını deneyebilmeniz için deneme sürümü içerisinde tüm özellikler çalışır durumda bırakılmıştır. Sadece zaman sınırlaması ile sınırlandırılmıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver