Ücretsiz İndir DVD Source Creator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DVD Source Creator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DVD Source Creator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Input Files İstediğini AVı ( herhangi bir codec olabilir), ASF, MPEG-2, MPEG-1 (biricil olmayan) dosyasını MPEG-2, MPEG-1 (VCD, SVCD, DVD), PAL veya NTCS dosyasına çevirin. Ses olarakta WAV, MPA destekliyen DVD source creator ile video dosyalarını artık encode etmek çok rahat.

 İstediğiniz clip dosyalarını düzenliyebilme yeteneği Her input dosyası ayrı ayrı uyarlanabilir.

Eğer DVD kayıt programlarınızın içinde encoderınız yoksa DVD Source Creator tam sizlik. İstediğiniz Video dosyasını artık mpeg II formatına dönüştürebiliceksiniz.

DVD Source Creator en yeni TMPGEnc motoru üzerine kurulmuştur. Daha öcnce Sony Japan tarafından yayınlanan b program artık Mediachance tarafından İngilizce versiyonu ile karşımızda. Artık uzun encoding işlemlerini bu program ile daha hızlı ve daha profesyonel bir şekilde yapabiliceksiniz.Yeni ve basit arayüzü ile kolayca video dosyasına istediğiniz düzenlemeyi, kesme ve biçme işlemlerini yapabiliceksiniz.

TMPGEnc en kaliteli görüntüyü elde edebiliceğiniz mpeg dosyalarını yaratıyor. Yıllardır gelişen ve kullanılan bu motorla daha hızlı işlem yapabilen fakat görüntü kalitesini düşüren diğer encoderlara göre çok daha kaliteli çalışmalar yapabiliceksiniz.

Sizlere encoding işlemindeki önemli parametreleri uyarlamanıza yardım ediyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver