Ücretsiz İndir Duplicate File Remover Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Duplicate File Remover Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Duplicate File Remover isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Duplicate File Remover 3.2 ile bilgisayarınızda dosyalarınızın kopyalarını bulabilir ve bunları temizleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız gereksiz işlemlerden kurtulmuş olur. Yaptığı sıkı ve detaylı tarama ile bilgisayarınızda dosyalarınızın kopyalarını en küçük boyutlarda bile olsa bulur. %100 sonuç sağlar. Metin, atık, müzik, video veya resim formatlarının tamamında bile olsa bu kopyaları bulur. Ve size sonuçları en kolay çözümleri yapabileceğiniz bir liste şeklinde sunar.

Bilgisayarınızda ne kadar kopya dosya olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Çünkü örneğin internetten en ufak boyutta bir resim dosyası bile indirseniz bu dosyanın bilgisayarınızda indirdiğiniz yerin dışında başka bir yerde kesinlikle başka bir kopyası da vardır. Duplice File Remover bu kopyaları bulur ve yokeder. Bu sayede verilerinizin daha düzenli olmasını sağlar. Sisteminiz bu program ile çok daha hızlı çalışır. Ve sabit disk alanınızda önemli bir boşluk yaratmış olursunuz.

Not:

Duplicate File Remover’ı kullanmak oldukça güvenlidir. Yazılım tüm işlemlerini bir metin dosyası şeklinde kayıt altında tutabilir. Bu sayede bilginiz dışında herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiş olur.

Özellikler:

100% karşılaştırma özelliği.Aynı içeriğe, isme ve boyuta sahip dosyaları anında bulabilir. Kopyalanmış resim, video ve müzik dosyalarını bulabilir. (MP3, WMA, OGG)Kullanıcı ve sistem dostu arayüz.Harici medya taşıyıcılar ile de çalışabilir.Sabit ve yerel ağ üzerindeki diskleri tarayabilme imkanı.Tüm Windows versiyonlarında desteklenir ve çalışır Windows® 95/98/ME ve Windows® NT/2000/XP/2003/Vista

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver