Ücretsiz İndir DS Clock Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DS Clock Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DS Clock isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstünüze yerleşerek, tarih ve saat bilgilerinize gösterecek bir uygulama ister misiniz ? DS Clock bu bilgileri istediğiniz renk, yazı tipi ve boyutta ekrana getiriyor, üstelik arka plan rengini ve çerçeve türünü de değiştirmenize izin veriyor. Üstelik hangi tarih / saat bilgilerinin görüntüleneceği hazır şablonlardan seçmeniz de mümkün. DS Clock sistem saatini düzeltebiliyor, bunun için internetteki atom saatlerinden faydalanıyor. Böylece sistem saatiniz hiçbir zaman geri kalmıyor. DS Clock ‘ un her saat başı veya belli aralıklarla sizi uyarmasını sağlayabiliyor, kendi tayin ettiğiniz bir sesi duyabiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu uygulamayı Duality Soft ‘ un sunduğu takvim uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver