Ücretsiz İndir DROD: Journey to the Rooted Hold Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DROD: Journey to the Rooted Hold Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DROD: Journey to the Rooted Hold Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DROD ( Deadly Rooms Of Death) Caravel Games tarafından geliştirilmiş bir dungeon crawler oyunudur. DROD: Journey to the Rooted Hold www.gametunnel.com’un 2005’yaptığı yarışmada Player’s Choise (Oyuncuların tercihi) ödülüne layık görülmüştür.

Oyunun amacı ve oynayışı çok basittir. Zindanları gezerek bilmeceleri çözmelisiniz bunu yaparken karşınıza çıkan canavarları silahınız olan kılıçla öldürmelisiniz. Oyun karşılıklı hamleler şeklinde oynanıyor. Zindanların enteresan tasarımları sayesinde oyunu bi tür basit savaş heyecanıyla oynuyorsunuz.

Özellikler:

17 değişik türde ve özellikte canavar11 değişik karakter farklı bölümleri geçmenize yardımcı olacak.Engeller, iksirler, patlayıcılar, tüneller gibi 15 değişik yeni öğe eklendi.25 bölüm içerisinde 350 zindan

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver