Ücretsiz İndir dotPocket Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

dotPocket Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda dotPocket isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

dotPocket 2.1

Ekran ayarı ve Pocket PC uzak kontrolü

dotPocket programı Pocket Pc'niz var ise size 2 önemli noktada oldukça yardımcı olacaktır:

Pocket PC screen rotation

Videolarınızın yüksek performans ile çalışması için ayarlarınızı doğru yapabilmeniz konusunda size oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayede çok daha iyi kalitede video görüntüleri elde edebilirsiniz.

Remote control aplication

Uzak kontrol uygulaması ile de masaüstü bilgisayarınızdan PocketPC'nizi yönetebilir ve bu sayede çok daha hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Fare ve klavye kullanımınızı PocketPC cihazınız ile sağlayabilirsiniz.

Pocket PC'nizin görünümünü değiştirin

Pocket PC ekranınız için kişisel çözünürlük modunu seçtğiniz zaman manzara veya portre görünümünü de ayarlayabilirsiniz. Açısal olarak çalışan bir program olmadan ekranın tamamından verim almak oldukça zor bir işlemdir. Ancak dotPocket ile bu sorununuz ortadan kalkmaktadır. Özellikle metin editörlerinde bu çözünürlük sayesinde ekranda daha çok kelime görüntüleyebilirsiniz. dotPocket ile Pocket PC'niz için en uygun çözünürlüğü çok kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.İçerdiği menü özellikleri:

Ekran yakınlaştırma uzaklaştırma modu
Sağa sola dayama 90 derecelik açı ile çevirme modu

 
Pocket PC uzak kontrolü uygulaması

Bu uygulama sayesinde masaüstü bilgisayarınız ile Pocket PC'niz arasında senkronizasyonu çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Fare ve klavye entegrasyonuPC ile Pocket PC bağlantısını kurduktan sonra Pocket PC'nizi klavye ve mouse yardımı ile de kontrol edebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede Pocket PC ekranınızdaki ekran görüntülerini alabilir. Numaraları kolayca bilgisayarınıza aktarabilir. Bunların çıktılarını alabilir ve daha bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Önemli! dotPocket programının çalışabilmesi için Microsoft ActiveSync uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver