Ücretsiz İndir Dokuman v2.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dokuman v2.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dokuman v2.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden:

Bu program sayesinde artık sakladığınız dökümanları kolaylıkla izleyebileceksiniz.Metin Editörü 1) .txt ve .rtf uzantili dosyalar olusturmaniza, 2) Notlar almaniza, 3) Kelimelerinizin font, renk ve format ayarlarina, 4) Kopyala, yapistir ve arama özelliklerinden faydalanmaniza, 5) Önizleme ve yazici çiktisi alabilmenize, 6) Olusan metin dosyalarina hizli bir sekilde bakmaniza olanak saglar. Hex Editörü 1).dll ve .exe uzantili dosyalari görüntülemenize ve degistirmenize, 2) Dosya içinde arama yapmaniza, 3) Yeni hali ile dosyayi kaydetmenize olanak tanir. Html ve Resim Göstericisi .html, .htm, .gif, .bmp, .jpg uzantili dosyalari hizli bir sekilde görüntülemenizi saglar. ayrica klasör ve döküman olusturma, kopyalama, tasima, silme ve isim degistirme islemlerini yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver