Ücretsiz İndir Dirhtml 4.8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dirhtml 4.8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dirhtml 4.8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dirhtml, seçtiğiniz herhangi bir klasördeki dosyaların listesini oluşturan ve bu listeyi kolay ulaşım için HTML formatında kaydedebilen bir yazılım. Listeyi index.html adıyla kaydeden uygulama, HTML kodunu dilediğiniz gibi özelleştirmenize, dosya ayrıntılarını kullanmanıza izin veriyor. İsterseniz listelenen dosyaların tarihe, boyuta ve benzer parametrelere göre sıralanmasını da sağlıyabilirsiniz. Oldukça esnek bir uygulama olan Dirhtml, alt klasörler için ayrı birer HTML dosyasıda hazırlamanızda sizlere yardımcı oluyor.

GUI veya komut satırından çalışan bu program kişiselleştirebilceğiniz index dosyalarını yaratıyor. Dirhtml aynı zamanda bir xhtml oluşturma aracı. Dirhtml ile html veya xhtml dilinde index sayfaları oluşturmanın yanı sıra, başlık, arkaplan resmi, inline veya head tabanlı stiller, meta tagları, veya istediğiniz türde dışardan scriptler perl, javascript, php dahil bunlardan oluşturabiliceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver