Ücretsiz İndir Dijipark Media Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dijipark Media Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dijipark Media Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dijipark Media Manager, internet tv, internet radyosu, kameralar gibi görsel ve işitsel medyaya ulaşmanızı ve düzenli bir formatta kullanmanızı sağlar.

Gelişmiş özelliklerinin yanında, otomatik güncelleme özelliği ile yenilikler ve düzeltmeler anında uygulanır.

Sistemde izlenen kamera, tv ve kameralar düzenli olarak test edilmekte ve bağlantısında sorun olan yayınlar listeden çıkarılmakta ve tüm güncellikler takip edilmektedir. Halihazırda yüzden fazla Türkçe kanal bulunmaktadır.

Bildirim alanına indirip, arka planda radyo dinleme imkanı sağlar. TV den müzik dinlemek için de aynı özelliği kullanabilirsiniz…

Kanal arama özelliği, görüntüleme setleri ile blok görüntüleme özellikleri ve daha fazlası…

İki kurulum linkinden ilki, framework yüklü olan kullanıcılar, ikincisi framework yüklü olmayan kullanıcılar içindir. Büyük kurulumu indirmekte bir sorun yoktur. Framework varsa zaten kurulum sırasında uyarı alırsınız.

Sisteminizde framework olup olmadığını anlamak için Denetim Masası/Program Ekle Kaldır listesine bakabilirsiniz. Listede Microsoft .Net Framework 2.0 veya üzeri yoksa Framework olarak hazırlanmış setupu buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver