Ücretsiz İndir Dict İngilizce Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dict İngilizce Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dict İngilizce Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dict İngilizce Programı v3.7

Dict İngilizce Programı, 3.500`den fazla en çok kullanılan İngilizce kelimenin anlamını ekrana belirlediğiniz sürelerde çıkararak kelime ezberlemekte zorlanan veya pratik yapmak isteyenlerin çok işine yarayacak faydalı bir programdır.

2.500 en çok kullanılan 1. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye 1.000 en çok kullanılan 2. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye 7.500 en çok kullanılan 3. seviye kelime anlamı İngilizceden Türkçeye  Özellikle ezberlemek istediğiniz kelimeleri 3.500 kelimelik listeden veya 7.500 kelimelik listeden seçebilme imkanı ve oluşturduğunuz bu listeyi ekrana dilediğiniz süreçte getirme imkanı. Gösterilmiş kelimelerin yeniden gösterilmesi için gösterilmedi olarak kaydedilebilmesi. Son gösterilmiş 3 kelimenin görüntülenmesi. Boş vakitleriniz için küçük bir oyun.

Not: Yukarıdaki özelliklerden bazılarını demo sürümde kısıtlamalarla kullanabileceksiniz, bazılarını ise sadece lisanslı sürümde kullanabileceksiniz. Fakat hemen hemen tüm özellikleri’ni kısıtlamalı da olsa kullanabileceksiniz.

Ayrıca; özellik kısıtlamalı sürümünde 2.500 kelimelik listeden günde maksimum 3 kelime gösterir.

Programın menüsünde bulunan Kelime Seçimi bölümündeki 2. ve 3. sayfalar olan 3.500 Eng-Tr ve 7.500 Eng-Tr başlıklı sayfalarda Listele düğmesini kullanarak programdaki kelimeleri inceleyebilirsiniz.

Kurulum Yardımı: Programı internet üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra yüklenen dosyaya çift tıklayarak kurulum programını çalıştırınız.

Karşınıza çıkan yönergeleri takip ederek programı bilgisayarınıza kurma işlemini bitirdikten sonra Başlat (Start) Menüsünden Dict isimli kısayola tıklayarak programı çalıştırınız.

Program çalıştırıldığında bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saat göstergesinin yanında kitap resmi belirecektir. Bu kitap resminin üzerinde sağ tıklama yaptığınızda açılan menüden kelimelerin kaç dakikada bir gösterilmesini istediğinizi seçebilir, programın kelime gösterimi yapmasını durdurabilir veya programı kapatabilirsiniz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver