Ücretsiz İndir DHCP IP Server Beta Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DHCP IP Server Beta Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DHCP IP Server Beta isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİ AÇIKLAMASI:

DHCP IP Server Beta Server-Client tarzı çalışan, Ağ yapılandırmanızı ayarlamak ve değiştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Server Modülü : Ağ denetimini yapmak istediğiniz bilgisayara kurunuz ( Bilgi-İşlem Modülü ) Client Modülü : Denetimini yapmak istediğiniz terminallere kurunuz.

DHCP IP Server Beta’da Client sınırı yoktur. sınırsız sayıda Client ekleyerek Ağ yapılandırmanızı kontrol edebilirsiniz. Client bilgisayarlarınızın IP,Varsayılan Ağ Geçiti,Yeğlenen DNS, Diğer DNS,Ağ Alt Maskesini Server Modülü kullanarak kolayca değiştirebilirsiniz.DCHP IP Server bir BETA sürümdür ve programlarımızın beta sürümleri tam sürüm programlarımızın kararlılığına sahip değildir.Kur programı yoktur. DHCP IP Server Beta’yı server bilgisayarınızda, client modülünü de client biglisayarınızda çalıştırmanız yeterlidir. İletişim ayarları bölümünden, iletişimde kullanacağınız Port bilgisini tanımlamanız yeterlidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver