Ücretsiz İndir Dernek Yönetim Sistemi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Dernek Yönetim Sistemi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dernek Yönetim Sistemi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİ AÇIKLAMASI 

PROFESYONEL DERNEK YÖNETİM PROGRAMI 7.5.2  *Üyelerin üyelik bilgileri , resim kartı, sosyal ve kimlik bilgileri *Dernek 7.5 yenilikleri kısaca nelerdir ? Üyerinizi istediğiniz detayda arayabilecek , gruplandırabilecek ve raporlayabileceksiniz. *Üyeleriniz ile ilgili Giriş Aidatları, Üye Ödentileri ve Faaliyet Borçlarını tek bir raporda gözlemleyeceksiniz.*Vezne defteri ile alıştığınız kasa takibini kolaylıkla yapabilecek, mükemmel raporlar alabileceksiniz. *Gruplandırılmış kasa raporlaması ile aylık,yıllık veya istediğiniz tarih aralığında mükemmel kasa raporları alabileceksiniz. *Yeni toplu sms servisi , toplu faks servisi ve toplu mail servisimiz ile üyelerinize istediğiniz yöntemle bilgi ve rapor yollayabilecek ve haberleşebileceksiniz. *Dernek yönetmeliğine ait tüm raporları hızlı ve pratik bir biçimde hazırlayabilecek ve döküm alabileceksiniz. *Merkezi sitem yöneticisi ile dernekleriniz arasında bilgi ağı kurabileceksiniz. *Adres bankası ile üyeleriniz haricinde bilgi depolayabilecek, etiket dökebilecek, toplu sms yollayabileceksiniz. (Örneğin diğer dernek başkanlarını kayıt altına alabilecek, haberleşeceksiniz) *7.5 ile barkodlama sistemide artık üye takipde. Faaliyetleriniz sırasında üyeleriniz barkodlu kartlarını göstererek geçiş yapabilecek, ve faaliyete katılanlar listesini hızlı bir şekilde hazırlayabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver