Ücretsiz İndir DemirSoft AntiMSN Basic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

DemirSoft AntiMSN Basic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DemirSoft AntiMSN Basic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Üretici Açıklaması:

Bu program şirketler ve küçük iş yerlerinde personellerin çalışma verimini düşüren ve çeşitli virüslerin gelmesini sağlayan MSN Messenger programının bilgisayarda kullanılmasını engellemektedir. Program şifre korumalı çalışmakta olup program kapatma şifresini girdiğinizde programı pasif yapabilime özelliğine sahiptir. Program bilgisayarınıza kurulduğunda 1 defaya mahsus çalıştırılarak gerekli ayarlar yapılmalıdır.

DemirSoft AntiMSN Basic Kullanımı (Kaldırılması ve Ayarlanması):Programı kurduktan sonra masaüstüne yerleşen AntiMSN Basic simgesine tıklayarak, oradaki adımları takip edebilir ve ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Programın ilk kurulum şifresi yoktur şifre alanın boş bırakarak Giriş (Enter) tuşuna basarak ayarlar bölümüne girebilir ve program şifre ayarlarını burdan yapabilirsiniz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver