Ücretsiz İndir Delphi Türk KodBank 2.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Delphi Türk KodBank 2.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Delphi Türk KodBank 2.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Delphi Türk`e otomatik olarak bağlanarak kod örneklerinin internetten alınması. – KodBank uygulaması ile otomatik olarak Delphi Türk`e bağlanılarak kod örneklerinin paylaşılması. – KodBank verilerinin Microsoft © Word uygulamasına, HTML yapısındaki dosyaya aktarımı. – KodBank verilerinin yazıcıdan dökümünün alınabilmesi, ön izleme yapılabilmesi. – Kategorisel gösterim. – Proxy desteği. – Delphi Türk`e eklenen kategorilerin otomatik olarak algılanması. – Kod örneğinin sahibi, kategorisi, eklenme tarihi bilgilerinin lokal olarak saklanması. – Pascal dil yapısına uygun olarak rezerve kelimeler, numerik ve alfa-numerik değerler ve belirleyicilerin farklı renklerde gözükmesi. – Gelişmiş ve hızlandırılmış arama mekanizması. – Editör yazı tip ve arka plan renginin özelleştirilebilmesi – Verilerin CDS yapısında BDE gerektirmeden güvenli olarak saklanması. – Yenilenmiş kullanıcı ara yüzü, Windows XP desteği. – Önceki sürümlerde bulunan hataların giderilmesi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver