Ücretsiz İndir CursorFX Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CursorFX Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CursorFX Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CursorFX Plus yazılımı Stardock firmasının piyasaya sürdüğü yeni bir mouse imleç değişim programı. Sıradan işaretçilerden sıkılanlar için gerçekten alternatif bir değişim programı. İçerisinde değişik ve güzel işaretler mevcut bunlarla mouse işaretçinize renk katacaksınız.

Programın Özellikleri;

Tıklamalar için efekt ayarlayabilmeİmlecin rengini ve boyutunu ayarlayabilmeKatılaştırma ve transparanlık ekleyebilme

Programı kullanmanıza yardımcı olmak amacıyla aşağıdaki kısa yazı dizisindeki açıklamalardan kontrol ederek sizde değişebilirsiniz.

Programda imleçleri Control Panel ‘de My Cursors bölümünden bakabilirsiniz. Resim için TIKLAÇalışma şeklinize göre veya kişisel zevkinize göre hazırlanmış dosya. Resim için TIKLAKendinize göre özel ayarlar yapma imkanına sahipsiniz. Resim için TIKLAİmlecin transparanlığını rengini koyuluğunu açıklığını ayarlayabilirsiniz. Resim için TIKLA

Sistem Özellikleri:

Windows XP (32-bit) veya Vista (32-bit) 100 mb boş alan512 mb ram

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver