Ücretsiz İndir CSI:Dark Motives Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CSI:Dark Motives Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CSI:Dark Motives Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek Her Zaman Bir Kanıt Bırakır
rnrnBir parmak izi…
rnBir ısırık izi…
rnBir insan ayak parmağı…
rnrnEvet, oyunda çıkış noktamız bu. Hiçbir suç mükemmel değildir. İşte biz bu oyunda 5 ayrı dedektif ile 5 ayrı cinayeti kanıtlar toplayarak çözümlüyoruz. Oyun, CSI ismiyle yayınlanan dizinin ürünü (izlemeyenler için dizi bizde de Trt 1 kanalında Kanıt Peşinde ismiyle Cumartesi akşamları yayınlanıyor).
rnrnCrime Scene İnvestigation serisinin diğer oyunlarındaki gibi UV ışığı, büyüteç, parmak izi toplayıcısı gibi çok sayıda adli tıp aletiyle kanıtları topluyor, laboratuvarda inceliyor, takım arkadaşlarımızla beraber sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Karşılaştığımız olaylar bazen çok karmaşık bir hal almış gibi duruyor; işte o zaman içimizden yükselen derin dedektiflik hissine güvenmeli veya takım arkadaşımızın fikrini almalıyız :))
rnrnOyunun grafikleri ve sesleri gerçekten etkileyici biçimde gerçekçi. Bu sayede oyunu oynarken kendinizi ekranın başında değil de ekranın içinde hissediyorsunuz. Kendinizi oyuna kaptırdığınızda sanki barutun kokusunu alıyor, kanıtları bozmamak için daha yavaş hareket etme isteği duyuyorsunuz. Özellikle kanıt peşinde dizisi izleyicilerindenseniz ve dedektiflik yapıp cinayetleri çözmek hayalleriniz arasındaysa şunu söyleyebilirim ki bu sizin oyununuz…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver