Ücretsiz İndir Çözüm3B 1.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çözüm3B 1.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Çözüm3B 1.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Çözüm3B, 3 boyutlu fonksiyonları çözümlemek ve yüzeysel çizge biçiminde ekrana dökümlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu uygulama, gençlere Matematiği sevdirebilecek bir araçtır. Çözüm3B, Vindovs 2000-XP-NT ‘de en düşük 1024×768 ekran çözünürlüğünde çalıştırılmak üzere tasarlanmıştır. Vin 98-ME işletim sistemlerinde yüzeylerin renkli çizdirilmesi haricindeki özellikler aynen kullanılabilir. Tamamen Türk yapımı ve Türkçe olan Çözüm3B, binlerce dolarlık Mathcad, Matlab gibi matematik programlarının en önemli özelliklerinden ikisi olan fonksiyon çözümleme ve 3 boyutlu dökümleme özelliklerini gerçekleştirebilir. c = f( a,b ) şeklinde girilen fonksiyon, şimdilik sinüs, kosinüs, tanjant, eksponansiyel, mutlak değer ve karekök işlemleri ile bilinen 4 işlemi desteklemektedir. Çözüm3B, basit yapısı sayesinde ilköğretim, Lise ve hatta evrenkent seviyesindeki öğrencilerin 3 boyutlu fonksiyonları kavrayabilmelerini kolaylaştırabilir. Öğrencilerin işini kolaylaştırdığı gibi öğretmenlerin de işini kolaylaştırabilir. Çözüm3B kullanıcıya, yüzeye istenen açıdan bakabilme, örnekleme aralığını ve yüzey çözünürlüğünü değiştirebilme, renkli ya da renksiz, çizgiler ya da noktalardan oluşan yüzeyler çizdirebilme ve trigonometrik açı birimini (derece-radyan) seçebilme gibi esneklikler sunar. Çözüm3B, EMO-Bursa şubesinin düzenlediği Özgün Proje Yarışması’nda Mansiyon ödülüne sahiptir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver