Ücretsiz İndir Corel DVD Copy 6 Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Corel DVD Copy 6 Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Corel DVD Copy 6 Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Corel DVD Copy 6 Plus programı ile mükemmel kalitede video kopyaları yapabilir ve bunları çok kısa bir sürede istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. İnternet, email, taşınabilir medya oynatıcıları dahil bir çok yere mükemmel DVD kalitesinde kopyalar koyabilirsiniz.

Corel DVD Copy 6 Plus DVD videolarını çevirmek için en ideal çözüm. 3 adımda kolayca DVD’lerinizi çevirin ve ardından hemen Web, iPod, iPhone, PSP, Zune, mobil telefonlara veya taşınabilir medya oynatıcılara yükleyin. Bu program sayesinde videolarınızı nereye isterseniz oraya taşıyabilirsiniz.İhtiyacınız olan herşey 3 adımda elinizdeDVD Copy ile kaynağı seçin, hedef sürücüyü belirleyin ve Start tuşuna basın. Mükemmel kopyalar yolda. İnternetten mükemmel kopyalar edinmek, birebir DVD kalitesinde kopyalar elde etmek bu program ile çok kolay.Daha fazla format destekliH.264, AVCHD ve DivX® video, HD formatında çevirin. DVD’leri veya DivX disklerini PDA, cep telefonu, Zune™, iPod ve PSP formatlarına dönüştürün.Hızlı performansHızlı bir şekilde açın ve hızlı bir şekilde kopyalayın. Intel Core2 Duo ile çok daha iyi performans sağlama özelliği.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver