Ücretsiz İndir Clean MemXP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Clean MemXP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Clean MemXP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Clean MemXP programı sistem hafızasını birleştirmenize olanak veren bir programdır. Bu şekilde sisteminizin artan performansı sayesinde bilgisayarınızdan daha fazla verim alabileceksiniz. Aynı zamanda grafiksel olarak bir sistem görüntüleyicisi durumundadır. Sistem bilgilerinide program sayesinde görebilirsiniz.

Programın özelliklerinden biri olan grafiksel gösterim sayesinde ; CPU kullanımını RAM miktarını ve sistemin diğer özelliklerini görebilir sürücüler ve hardiskinizin sistem bilgilerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda çalışan programların ne kadar CPU kullandığını görebilir ,internet adsl durumunu bile inceleyebilirsiniz. Programın en kullanışlı özelliklerinden biride Windowsun servisleri olan açma kapama , restart , bekletme gibi özelliklerini bile bu program sayesinde kullanabilirsiniz. Windows başlangıç sistemine erişebilir istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Programın bundan daha fazla özelliğe sahip olduğunu indirdikten sonra görecek memnun kalacaksınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver