Ücretsiz İndir Civil Netizen Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Civil Netizen Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Civil Netizen isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Civil Netizen bilgisayarınızdaki büyük boyutlu dosyaları internet üzerinden göndermek için düşünülmüş, sizi FTP sunucusu veya e-posta kullanmak zorunda bırakmayan kendine özgü bir uygulama. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan Civil Netizen hem bir alıcı hem de bir sunucu olarak çalışıyor. Geniş bir dosyayı taşımak için transfer işlemini gerçekleştireceğiniz her iki bilgisayara da uygulamayı kurmalsınız. Bir dosya göndermek için programın size sunduğu indirme kısayolunu e-postyla göndermeniz yeterli.

 

Bu sistemde yapmanız gereken sadece bir paket (parcel) hazırlamak ve alış slipini (karışık bir text imzası) karşı tarafa göndermek. Alıcı paketi direk olarak sizin bilgisayarınızdan almış oluyor. Civil Netizen 4 GB dosya boyutuna kadar destek vermektedir. Paketin içeriğini sıkıştırdığı için text dosyalarında özellikle bayağı bir dosya boyutu düşüşüne rastlanabiliyor ve aynı zamanda gönderen ve alıcı arasında 128-bit AES kodlamasıyla gayet güvenli bir işlem gerçekleştiriyor. Yarıda kalan gönderme işlemlerinede kaldığınız yerden devam edebilme özelliği sizi hiçbir zaman mağdur etmemek için düşünülmüş.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver