Ücretsiz İndir Çilem Haber 1.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Çilem Haber 1.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Çilem Haber 1.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:Yönetim paneli tamamiyle web tabanlı olup, haberlere yorum yapma özelliğine sahip bir scripttir. Yorumları düzenleme veya silebilme, site ayarlarını web üzerinden değiştirebilme, editörlere resim gönderme ile haber ekleme olanağı tanıyan gelişmiş bir haber ekleme uygulamasıdır. Tasarım olarak da dikkat çekmekte olup, ayrıca geliştirmeye açık kullanışlı bir scripttir.Yenilikler : Kategori bölümü eklendi. Yönetici tarafından editörlere duyuru ve bilgilendirme bölümü eklendi. Scriptte bulunan güvenlik açıkları giderildi. Yönetici tarafından editöre kendi haberi için onay yetkisi verildi. Haber detayları sayfasına görsel açıdan yorumları “Göster/Gizle” butonu eklendi. Yönetici, editör ve haber sayfalarına onay bekleyen yorumlar bilgisi eklendi. Yönetici ve editör sayfalarına kolaylık açısından; eklenen haberlerin resimleri gösterildi. Yönetim bölümünden editörlük başvuru bölümünün editör alımına açılıpkapatılabilme fonksiyonu eklendi. Bazı hata ve eksiklikler giderildi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver