Ücretsiz İndir ChildWebGuardian Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ChildWebGuardian Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ChildWebGuardian isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ChildWebGuardian v3.6 çocukların internetteki kötü sitelere erişimini sınırlandıran ve uzak tutmayı amaçlayan bir güvenlik yazılımdır.Program Özellikleri:

1-İçeriginde seks, kumar, uyuşturucu ve benzeri kelimeler kullanılarak engelleme yapar. İsterseniz kelime ekleme yöntemiyle taranması gereken kelime hafızasını artırabilir azaltabilir veya degistirebilirbilirsiniz.2-Popup engelleme seçeneğiylede küçük pencerelerin açılmasını engelleyebilirsiniz.3-Çocuğunuzun hangi günler ve saatler arasında internette dolaşabileceğini belirleyebilirsiniz.4-Özellikle girmesini istemediğiniz siteleri kara listeye alarak erişimi engelleyebilirsiniz.5-Girmesine izin verdiğiniz siteleri yine siz belirleyebilirsiniz.6-Ve gün içinde hangi sitelerin dolaşıldıgını kayıt altına alarak takip edebilirsiniz.

NOT: Program benzerleri gibi şifre korumasıyla çalıştığı için şifrenin unutulmaması önemlidir. Şifreyi unutan kullanıcıların kitlenen internet tarayıcılarını açmaya çalışmaları için programı bilgisayardan kaldırmaya veya herhangi bir programla silmeye çalışmaları sonuç vermemektedir. (Bu durumda yapılması gereken en faydalı yol Windowsun sistem geri yükleme seçeneğinin kullanılıp sistemin tekrardan yüklenmesidir) Program tarafımızca incelenmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver