Ücretsiz İndir Children Control 1.7 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Children Control 1.7 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Children Control 1.7 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Children Control ile bilgisayarınızdaki programların erişimine, internet erişiminize ve bilgisayarınızdaki daha birçok döküman ve belgeye erişim sınırı koyarak bilgisayarınızı çocuklarınıza ve sizin dışınızdaki diğer kullanıcılara karşı kontrolünüz altında tutabilirsiniz.

Program döküman ve belgelerinize erişim engeli koymanın yanı sırada zararlı olabilecek internet adreslerini kontrolünüz yetkisinde erişimini engelleyerek hem bilgisayarınızı hemde çocuklarınızı internetin zararlı etkilerinden korur. Çocuklarınızın erişmesini istemediğiniz web site adreslerini ve müstehcen kelimeleri sisteme giriyorsunuz ve program bu sayede çocuklarımızın zararlı meteryallere ulaşımını engellemiş oluyor.

Program ile bilgisayarınıza da belirli sürede erişim yasağı koyarak sizin istemediğiniz takdirde bilgisayarınıza hiçbir kimse erişemez.

Programa istediğiniz şifreyi koyma hakkına da sahipsiniz. Böylece sizin dışınızda kimse programa erişemez.

Not: Programın dili İngilizce olmasına rağmen kullanımı oldukça kolaydır. Tüm kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver