Ücretsiz İndir CheckFolder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CheckFolder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CheckFolder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CheckFolder v.1.1.0.6 ile elinizdeki Cd`den bir işletim sistemi yükleyebileceksiniz. CD`yi taktınız, bilgisayarı yeniden başlattınız, tüm sistemi yeniden biçimlendirme ile alaşağı ettiniz, yenisini kurmaya devam ederken, “Dosya Kopyalanamıyor”… vakit geç, bu saatte bulacaksınız ki farklı bir kurulum CD`sini her şeye yeniden başlayın. Yarına ödev yetişecek, başka çalışır durumdada bilgisayar yok. Bu senaryo biraz ağır oldu gibi ama eminiz olsaydı canınız çok sıkılacaktı. Yeni yazılan CD`ler ya da DVD`ler için yazma programları yazılan veriyi doğrulayabiliyor ama bizim ihtiyacımız her zaman bunu gerçekleştirmek. Checkfolder okunmayan dosyaların yerini tespit eder. Böylece CD`den gerçekleştireceğiniz işlemleri öncelikle Checkfolder ile bir kontrol yapmak işinizin yarım kalmasını engelleyecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver