Ücretsiz İndir CetaSoft Muhtar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CetaSoft Muhtar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CetaSoft Muhtar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici firmanın açıklaması: CetaSoft Muhtar Programını kullanarak muhtarlığını yaptığınız mahalle ve köyde ikamet eden tüm kişilerin kimlik ve adres bilgilerini kaydedebilir, kayıtları son derece kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Kayıtlı kişileri baz alarak sadece bir butona basarak resmi belgeler hazırlayabilirsiniz.

Program ile hazırlayabileceğiniz resmi belgeler :

İkametgah senediNüfus cüzdanı örneğiKonutta kalanlara ait kimlik bildirme belgesi (Form-5)Medeni Hal BelgesiSağ / Dul belgesiNüfus cüzdanı talep belgesi (Zayi Belgesi)Yokluk belgesiFakirlik belgesiİyi durum kağıdıEvci kağıdıNakil belgesiÖlüm ilmuhaberi

Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, belgelerinize resim, Excel ve Word belgeleri ekleyebilirsiniz. CetaSoft Muhtar veritabanını baz alarak adres bilgilerinizi hazırlayacağınız şablon belgelerinizde birleştirebilirsiniz. (Mail merge).

PROGRAMIN GENEL ÖZELLİKLERİ… Program Windows tabanlıdır ve Windows 95 veya üstü   32 veya 64 bit işletim sistemlerinde çalışır. Kullanıcı arabirimi, klavye veya mouse’u minimum kullanımla maksimum sonucu elde edebilecek ve Windows’un tüm grafik arabirim, mouse ve multitasking özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Pek çok işlem sadece Enter a basmak kadar kolaydır.  Programda bir Microsoft veritabanı formatı olan Access veritabanı ve sorgulamalarda SQL veritabanı sorgulama dili kullanıldığından, bilgiye çabuk ve ayrıntılı biçimde ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver