Ücretsiz İndir Cetasoft Kuyumcu Programı 2005 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Cetasoft Kuyumcu Programı 2005 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cetasoft Kuyumcu Programı 2005 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin AçıklamasıAltın,gümüş,pırlanta,saat,döviz,takoz ve sizin tanımlayacağınız (diğer) mal türleri ile çalışabilme.Sınırsız kod tanımlama, stok kodu çoğaltma özelliği, stoklarınızı 5 kategoriye ayırabilme özelliği.Sınırsız şirket tanımlama, şirketler arası ve toptancılar arası virman, şubeler arası mal transferi.Perakende ve toptan alışverişler, Toptan satışlar, işçilik ve işçilik sermayesi takibi.Personel ve komisyoncu bilgileri takibi, satışlardan prim ve komisyon ayırabilme imkanı.Kredi kartı ile satışlar, kredi kartı ile taksitlendirme.Dilediğiniz tipte barkod etiketi hazırlayabilme ve barkod etiketli stok takibi. (Ekstra paket ile)Garanti sertifikası ve mal kataloğu hazırlayabilme. (Ekstra Paket ile daha da özelleştirebilme imkanı)Stok ve envanter takibi, herhangi bir tarihteki stokları ve envanteri görebilme imkanı.Altın ve döviz kurları takibi.Takoz, kalafat, hurdalaştırma.Otomatik kasa takibi.Borçlu müşteri ve emanet hesapları takibi.Tam resmi kuyumcu muhasebesi, resmi belge kesme.Gider, ekstra gelir, banka ve kredi kartı hesapları takibi.Kişisel bilgi yönetimi ve kuyumculuk ile ilgili eksiksiz özellikler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver