Ücretsiz İndir CetaSoft BarStok Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

CetaSoft BarStok Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CetaSoft BarStok isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

CetaSoft BarStok, bir kuyumcunun malları için kolayca barkod etiketleri hazırlayıp stoklarını basitçe takip edebileceği, satışlarını izleyebileceği bir programdır.

Program, sizin pek çok ayrıntı ile uğraşmanıza gerek kalmadan barkod etiketlerinizi hazırlamanızı, barkod etiketli mallarınızın fiyatlarını tartım ve hesaplama yapmanıza gerek kalmadan, barkod okuyucunuzu kullanarak görebilmenizi sağlayacaktır.

CETASOFT BARSTOK İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?…

star.gif (2136 bytes) Altın, gümüş, pırlanta, saat ve diğer (İnci, taş gibi)  mal türlerine ait mallarınızı kodlayabilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Barkod Etiketi hazırlama Sihirbazını kullanarak, kendinizin dizayn edeceği şablonlar ile mallarınızın barkod etiketlerini kolayca hazırlayabilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Stok kodu çoğaltma sistemi ile mallarınızı çok hızlı bir şekilde kodlayabilir ve aynı anda barkod etiketinin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Mallarınızı 5 ayrı stok grubuna dahil ederek tasnif edebilir ve stok gruplarını temel alarak raporlara alabilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Mallarınızın resmini stok kodu tanımlamanıza ekleyebilir, stok kontrolü ve satış ekranlarında malın resmini görebilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Mallarınızın standart değerlerini girerek maliyet ve satış fiyatlarının otomatik olarak belirlenmesini ve satış fiyatının etiket üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz

star.gif (2136 bytes) Barkod etiketli mallarınızın fiyatlarını tartım ve hesaplama yapmanıza gerek kalmadan, barkod okuyucunuzu kullanarak görebilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Malların satış işlemini basitçe gerçekleştirebilirsiniz.

star.gif (2136 bytes) Stok Kontrol modülü yardımı ile stoklarını ve satılan mallarınızı raporlayabilirsiniz.

 

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver